JAVNI POZIV ZA KORIŠTENJE PROSTORA I OPREME DVORANE OŠ IVANSKA

Osnovna škola Ivanska obavještava zainteresirane za korištenje školsko-športske dvorane u 2024. godini (sportske klubove, udruge, pravne osobe)  da ovdje mogu preuzeti  upute i dokumetnaciju potrebnu za prijavu za korištenja prostora i opreme ŠŠD.

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU ŠKOLE U PRIRODI

Osnovna škola Ivanska objavljuje poziv za dostavu ponuda za organizaciju škole u prirodi za  učenike 3. i 4. razreda. Obrazac javnog poziva nalazi se u prilogu.

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČNE NASTAVE

Osnovna škola Ivanska objavljuje poziv za dostavu ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika 7. i 8. razreda. Obrazac javno poziva nalazi se u prilogu.

JAVNI POZIV ZA KORIŠTENJE ŠKOLSKO-ŠPORTSKE DVORANE U 2023.god.

Osnovna škola Ivanska obavještava zainteresirane za korištenje školsko-športske dvorane u 2023. godini (sportske klubove, udruge, pravne osobe)  da ovdje mogu preuzeti  upute i dokumetnaciju potrebnu za prijavu korištenja prostora i opreme ŠŠD.

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČNE NASTAVE

Osnovna škola Ivanska objavljuje Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika 7. i 8. razreda. Obrazac Javnog poziva nalazi se u prilogu.

Javni poziv za dostavu ponuda za organizaciju škole u prirodi

Osnovna škola Ivanska organizira odlazak učenika u školu u prirodi, te objavljuje objavljuje Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.

Javni poziv za korištenje školsko-športske dvorane Osnovne škole Ivanska

Osnovna škola Ivanska obavještava zainteresirane za korištenje školsko-športske dvorane u 2022. godini (sportske klubove, udruge, pravne i fizičke osobe)  da ovdje mogu preuzeti  upute i dokumetnaciju potrebnu za prijavu korištenja prostora i opreme ŠŠD.

Osnovna škola Ivanska obavještava zainteresirane za korištenje školsko-športske dvorane u 2020. godini (sportske klubove, udruge, pravne i fizičke osobe)  da ovdje mogu preuzeti  upute i dokumetnaciju potrebnu za prijavu korištenja prostora i opreme ŠŠD.

JAVNI POZIV - ŠKOLA U PRIRODI

Osnovna škola Ivanska objavljujeje obrazac Poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - Škola u prirodi.

JAVNI POZIV PRUŽATELJIMA USLUGA ČIŠĆENJA PROSTORA I OKOLIŠA ŠKOLE

Osnovna škola Ivanska objavljuje poziv pružatelima usluga čišćenja i održavanja prostora škole i okliša škole.

Zainteresirani za ponudu usluga poziv mogu pogledati u dokumentu u prilogu.

POZIV PRUZATELJIMA USLUGA.pdf

JAVNI POZIV KORISNICIMA ŠKOLSKO-ŠPORTSKE DVORANE

Osnovna škola Ivanska obavještava zainteresirane za korištenje školsko-športske dvorane u 2019. godini (sportske klubove, udruge, pravne i fizičke osobe)  da ovdje mogu preuzeti  upute i dokumetnaciju potrebnu za prijavu korištenja prostora i opreme ŠŠD.

Javni poziv za dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave broj 6./2018.

OŠ Ivanska 8. 11. 2018. objavljuje Javni poziv za dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave broj 6./2018. za nabavu i isporuku 15 učeničkih računala i 1-og učiteljskog računala prema opisu i tehničkoj specifikaciji.

U prilogu preuzmite Javni poziv sa detaljnim uputama za dostavu ponuda, Troškovnik i Ponudbeni list.

Javni poziv za organizaciju višednevne školske ekskurzije učenika 7. i 8. razreda

Osnovna škola Ivanska 18.10.2018. objavljuje Javni poziv za organizaciju višednevne školske ekskurzije za učenike 7. i 8. razreda.

Javni poziv preuzmite u privitku.

Odluka o izboru ponude za provedbu višednevne ekskurzije 7. a/b razreda

Temeljem odredbe članka 12. stavka 5. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 67/14., 81/15.) roditelji učenika 7. a i b razreda tajnim glasanjem na roditeljskom sastanku održanom dana 12. 2. 2018. godine većinom glasova donijeli su Odluku o  izboru ponude za provedbu višednevne ekskurzije  7. a/b razreda. Odluku preuzmite u privitku.

ODLUKA.docx

Poziv izabranim turističkim agencijama na predstavljanje ponuda

Temeljem pristiglih ponuda po javnom pozivu 3/2018. Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i odabir najpovoljnije ponude za provedbu višednevne ekskurzije učenika 7. a/b razreda je odabralo tri (3) ponude koje će se predstaviti roditeljima na roditeljskom sastanku, a to su ponude turističkih agencija:

1. Blagec turist, Križevci

2. Turistička agencija Globus, Bjelovar

3. Marbis d.o.o., Koprivnica

Povjerenstvo se pri odabiru najpovoljnijih ponuda vodilo iznosom cijene, sadržajem i smještajem. Navedene tri agencije ispunjavaju sve uvjete i kriterije prema pozivu.

Odluka o izboru je objavljena na mrežnoj stranici škole 1. 2. 2018. godine, a odabrane agencije dobit će pismenu obavijest o tome da su ušle u uži izbor i poziv za prezentaciju na roditeljskom sastanku.

U privitku se nalazi Odluka i Poziv izabranim turističkim agencijama na predstavljanje ponuda.

Javni poziv za organizaciju višednevne školske ekskurzije učenika 7. razreda

Osnovna škola Ivanska 12. 1. 2018. objavljuje Javni poziv za organizaciju višednevne maturalne ekskurzije učenika 7. a i b razreda.

Javni poziv preuzmite u privitku.

JAVNI POZIV KORISNICIMA ŠKOLSKO-ŠPORTSKE DVORANE

Osnovna škola Ivanska obavještava zainteresirane za korištenje školsko-športske dvorane u 2018. godini (sportske klubove, udruge, pravne i fizičke osobe)  da ovdje mogu preuzeti  upute i dokumetnaciju potrebnu za prijavu korištenja prostora i opreme ŠŠD.

JAVNI POZIV - PROJEKT ENERGETSKE OBNOVE ZGRADE ŠKOLSKO-ŠPORTSKE DVORANE

Osnovna škola Ivanska objavljuje Javni poziv na dostavu ponuda za uslugu izrade glavnog projekta energetske obnove zgrade školsko-športske dvorane OŠ Ivanska.

JAVNI POZIV - PROJEKT ENERGETSKE OBNOVE ZGRADE OSNOVNE ŠKOLE IVANSKA

Osnovna škola Ivanska objavljuje Javni poziv na dostavu ponuda za uslugu izrade glavnog projekta energetske obnove zgrade Osnovne škole Ivanska.

« Ožujak 2024 »