> Nastava  > eTwinneri
Izvannastavna aktivnost - eTwinneri

Upravo pristigle dvije Europske oznake kvalitete za naše prošlogodišnje projekte. Trud se isplati!

Novu školsku godinu 2022./2023. počeli smo oznakama kvalitete za oba naša prošlogodišnja projekta: From Children to Children i World Gaming Legacy.

Započinjemo i s novom suradnjom - projekt Y/our celebration s učenicima iz Turske.

Također u novom polugodištu krećemo s dva projekta - HELLO FRIENDS i BE MY PEN FRIEND.

Sve o projektima pratite na našim podstranicama....

Početkom 2022. godine i povratkom učenika u klupe, vratili su se i etwinneri - skupina učenika petih razreda okupljena pod Izvannastavnom aktivnosti. Naš cilj je surađivati s drugima - školama, vršnjacima, narodima i kulturama. Želimo naučiti više o sebi i drugima. Godinu započinjemo projektom From Children to Children, a nastavljamo s World Gaming Legacy u ožujku. Sve naše uratke možete pogledati na podstranicama - projects, partner countries, student creations, assessment.

(2018/2019) Etwinneri je skupina učenika trenutno 5. i 7. r naše škole. Cilj naše skupine je suradnja s drugim školama i vršnjacima iz raznih zemalja Europe. Želimo upoznati njihove škole, mjesta i zemlje iz kojih dolaze, saznati nešto više o njima i njihovoj kulturi. Želimo obogatiti svoj rječnik, no također želimo prenijeti nešto znanja drugima.

Sve informacije o tekućim projektima pogledajte na našim podstranicama (projects, partner countries, student creations, assessment).

Ovu godinu započeli smo s nagradom Oznaka kvalitete za prošlogodišnji projekt "A taste of Europe". Uradke učenika i rezultate projekta mogli ste pogledati tijekom prošle godine u holu škole.

Nije dugo trebalo i za najveće priznanje, Europska oznaka kvalitete - dokaz uspješnog rada i suradnje s drugim partnerima iz Europe (Italija, Mađarska, Slovenija, Ukrajina, Španjolska, Turska).