UPISI U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025.

U prilogu možete pročitati obavijest o upisu u prvi razred djece dorasle za  upis u školskoj godini 2024./2025.

UPIS 24-25.docx

PRIJAVA PREGLEDA ZA UPIS U 1. RAZRED

Poštovani roditelji!

Prijava  pregleda za  upis u 1. razred O.Š. kod školskog liječnika  može se  izvršiti na sljedećem linkuhttp://www.cuspis.com/e-raspored/

Termini su

Ponedjeljak -Utorak-Srijeda-Četvrtak / ( Petak NE ).  .

u  Ožujku  od   13.03.2023.

u  Travnju  od  11.04.2023.

u  Svibnju  od  02.05.2023.

Pregled se obavlja u prostorijama:

Ambulanta B1 Bjelovar

Zavod za javno zdravstvo Bjelovarsko-bilogorske županije

Matice hrvatske 15,

43000 Bjelovar

Molimo Vas da na pregled za upis u prvi razred kod školskog liječnika donesete sljedeće:
1. Zdravstvena iskaznica
2. Cijepna iskaznica / Knjižica imunizacije
3. Zubna putovnica izdana i ispunjena od strane stomatologa
4. Obrazac o zdravstvenom stanju djeteta ispunjen od strane izabranog liječnika primarne zdravstvene zaštite (dobije se na mail nakon što se zakaže termin)
5. Ispunjen upitnik za roditelje djeteta pred upis u školu  (dobije se na mail nakon što se zakaže termin)
6. Medicinska dokumentacija o kroničnim bolestima djeteta, operativnim zahvatima, specijalističkim pregledima (oftalmolog, fizijatar, alergolog, neuropedijatar, urolog, logoped, psiholog, defektolog...)

VAŽNO!
Na pregled je potrebno doći u točno zakazanom terminu.
Ukoliko ne možete doći na zakazani pregled molimo da se javite u ordinaciju telefonskim putem na broj 043 247 240, 043 247 241

Upisi u 1.razred 2023.-2024..docx

Obavijest o pregledu djece za upis u 1. razred u školsku godinu 2023./24.

U prilogu se nalazi Plan upisa  i raspored pregleda djece za upis u 1. razred u školsku godini 2023./2024.

OBAVIJEST ŠKOLSKE MEDICINE O PREGLEDU

Obavještavamo roditelje o terminima pregleda djece dorasle za upis u prvi razred kod školske liječnice i načinu prijave za termin pregleda.

UPISI U 1. RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2022./2023.

OBAVIJEST O PREGLEDU DJECE DORASLE ZA UPIS U 1. RAZRED OŠ IVANSKA U ŠKOLSKOJ GODINI 2022./ 2023.

Upis u prvi razred u školskoj godini 2022./2023.

Upravni odjel za poslove državne uprave u Bjelovarsko – bilogorskoj županiji donio je „Plan upisa djece u I. razred osnovne škole za 2022./2023. školsku godinu na području Bjelovarsko-bilogorske županije“, koji se nalazi u prilogu.

U njemu možete pročitati cjelokupan postupak upisa djece u prvi razred.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece za upis u 1. razred u OŠ Ivanska Utvrđivanje psihofizičkog stanja djece u OŠ Ivanska obavljat će se  od 28. ožujka do 1. travnja 2022.god. u prostorijama OŠ Ivanska prema rasporedu  koji se nalazi u prilogu

( Raspored pregleda za upis u 1. razred OŠ Ivanska ).

Molimo sve roditelje da prema početnim slovima prezimena djeteta pronađu termin za svoje dijete i tada dođu na pregled u školu. Na pregled je potrebno ponijeti medicinsku dokumentaciju samo ako dijete ima zdravstvenih problema.

Za sve eventualne nejasnoće i pitanja, možete se obratiti školskoj defektologinji  (mail:  dijana.krajcar@skole.hr, mob 091 572 2498 ).

Drugi dio postupka utvrđivanja psihofizičke spremnosti djeteta za upis u prvi razred obavlja se u Školskoj medicini. Sve informacije vezane uz to kao i termin za pregled moći ćete dobiti prijavom na aplikaciju  putem mrežne stranice Zavoda za javno zdravstvo, Školska medicina Bjelovar_ Upis u 1. razred OŠ.

Detaljnije informacije  o načinu prijave za pregled kod školske liječnice dobit ćete prilikom pregleda u školi.

OSNOVNA ŠKOLA IVANSKA

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta :

Temeljem čl.12.,19. i 20. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi roditelji su dužni upisati dijete koje je do 1. travnja navršilo 6 godina života u 1. razred osnovne škole.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta sastoji se od provjere zrelosti i pripremljenosti djeteta za školu u školi i pregleda kod liječnika školske medicine. Roditelji su dužni dovesti dijete u školu i kod liječnika prema rasporedu i vremenu navedenom u pozivu. Na pregled je potrebno donijeti svu medicinsku dokumentaciju koju posjeduju.

Pedagoginja :

Željka Modrić