SOS za kuhinju OŠ Ivanska

Autor: Andrea Haman, 22. 3. 2023.

Poštovani pratitelji naše školske stranice, video uratkom Medijske skupine „SOS za kuhinju OŠ Ivanska“ predstavljamo Vam našu školsku kuhinju. Ako zavirite u njega, saznat ćete  da je oprema kojom se služimo  dotrajala te je pitanje dana kada će prestati funkcionirati (pećnice), stoga molimo ZA POMOĆ. Dobivena sredstva utrošili bismo na kupovinu nove pećnice koja  nam je prijeko potrebna jer nam je kao Školi najvažnije da učenici imaju raznovrstan, kvalitetan i  kuhan obrok. Preostali iznos bismo iskoristili za kupovinu novog posuđa (lonci, tave, posude i tanjuri), slavina te pribora za jelo koji nam nedostaje.  Ako bi bilo dostatnih sredstava, nova ljuštilica krumpira kao i perilica posuđa bi uvelike ubrzale rad naših kuharica koje bi imale više vremena za pripremanje dodatnih slastica i time uvelike razveselile učenike naše Škole.

Ovim putem Vas molimo da podijelite video uradak naše Medijske skupine te na taj način proširite glas o potrebi naše Škole. Vjerujemo da ćemo što većim širenjem našeg „poziva u pomoć“ naići na tvrtke i ljude dobrog srca koji su nam spremni pomoći. Unaprijed zahvaljujemo!

Voditeljica Medijske skupine: Andrea Haman

« Svibanj 2024 »