Postignuti rezultati učenika na županijskoj razini natjecanja

Autor: Maja Grgić, 28. 3. 2023.

U Osnovnoj školi Ivanska provedena je školska razina natjecanja iz Engleskog jezika, Hrvatskog jezika, Matematike, Tehničke kulture, Geografije, Povijesti, Vjeronauka, Biologije i Kemije.

Učenici koji su ostvarili značajne rezultate i pozvani na županijsku razinu natjecanja su: učenica Marta Novaković iz Geografije, učenice Paula Kovačević, Klara Benšak, Marta Novaković i Petra Poljanec iz Vjeronauka- ,,Vjeronaučna olimpijada“ te učenici Matej Erdec, Maja Šalamunec, Lorena Tabaček, Luka Barić i Andrija Sudarević iz Tehničke kulture.

Učenica Marta Novaković na županijskoj razini natjecanja iz Geografije, pod mentorstvom učitelja Dubravka Cajnera, osvojila je 10. mjesto.

Na županijskoj razini natjecanja iz Tehničke kulture, pod mentorstvom učitelja Damira Dončevića, značajne rezultate postigli su:

Učenik Matej Erdec u kategoriji Elektrotehnika osvojio je 2. mjesto.

Učenica Lorena Tabaček u kategoriji Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina osvojila je 4.mjesto.

Učenica Maja Šalamunec u kategoriji Maketarsrvo i modelarstvo osvojila je 10.mjesto.

Učenika Luka Barić u kategoriji Graditeljstvo osvojio je 7.mjesto.

Učenik Andrija Sudarević u kategoriji Obrada materijala osvojio je 7.mjesto.

Učenice Paula Kovačević, Klara Benšak, Marta Novaković i Petra Poljanec na županijskoj razini natjecanja iz Vjeronauka-,,Vjeronaučna olimpijada“, pod mentorstvom učiteljice Mirjane Ožegović, osvojile su 2. mjesto.

Učenica Klara Benšak na županijskoj razini natjecanja Čitanjem do zvijezda u kategoriji kreativnog uratka, pod mentorstvom knjižničarke Tanje Nađ,  osvojila je 3.mjesto.

Učenice Jelena Kolar, Nevena Zjačić i Paula Tkalčan osvojile su 2. mjesto na županijskog razini natjecanja Čitanjem do zvijezda u kategoriji kviz znanja, pod mentorstvom knjižničarke Tanje Nađ te su pozvane na državnu razinu natjecanja.

Na županijskoj smotri LiDraNo učenici 4. razreda Mia Medved, Matej Pavlović i Jakov Capan u kategoriji Radijske emisije - novinarska radioemisija, pod mentorstvom knjižničarke Tanje Nađ osvojili su 2.mjesto.

Na gradskom natjecanju u čitanju na glas, u kategoriji nižih razreda i u jakoj konkurenciji među 17 natjecatelja, 1. mjesto osvojila je Stela Šporčić, a 3. mjesto Jakov Capan, pod mentorstvom učiteljice Jelene Haistor.

Čestitamo svim našim učenicima i njihovim mentorima na izvrsnim rezultatima!

« Svibanj 2024 »